Ali Ağaoğlu'ndan CHP'li kadın vekile büyük saygısızlık

8523 izlenme 10 Nisan 2017
Reklamlar

Ünlü iş adamı  Ali Ağaoğlu, BBC’ye verdiği röportajda “Kadınlar benim malım” deyince, CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, bu sözleri için Ağaoğlu’na dava açmıştı.

Gazeteciler, ünlü iş adamına bu durumu sorunca, Ağaoğlu “O hanım efendi benim evime gelsin” diyerek dikkat çeken bir yanıtta bulundu.

Belgeselde yatak odasındaki kadın çanta ve ayakkabılarını “Kızlar dağıtıyor” diyerek gösteren Ağaoğlu, Reeve’in “Bunlar sizin değil mi” sorusuna, “Yok ama onları kullananlar benim malım” demişti.

CHP’Lİ VEKİL SERT TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Ağaoğlu’na tepki gösteren Biçer, şu ifadelere yer vermişti:

“Bir kadın milletvekili olarak bu görgüsüzlüğe sessiz kalınmasına da şaşırıyorum. Ağaoğlu kendisini ne zannediyor ki kadınlar için ‘mal’ ifadesini kullanabiliyor. Ağaoğlu’nun  Türkiye’yi temsilinden utanç duyuyorum. Ahlaktan amade müteahhit manzarasını seyrediyoruz. İnsanlıktan çalmanın anlamı yok. İnsanlığın, ahlakın parayla pulla satın alınabilecek bir şeyin olmadığının açık örneğini görüyoruz”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Biz parti aracımıza elektrik üretmek için 2500 TL ödüyoruz, onlar şebekeden bedava elektrik çekiyorlar. SEYİRCİLERİN VERDİĞİ CEVAP SELÇUK YÖNTEMİ ŞOK ETTİ... Aleyna Tilki Egosuyla İzleyenlere Pes Dedirtti Ben Hayır Diyeceğim Terörist'de Değilim Kimse Benim Vatan Sevgimi Sorgulayamaz.