Alman kanalı Gaziantep de işidin kadınları pazarlama görüntülerini ortaya çıkardı...

32824 izlenme 08 Mayıs 2017
Reklamlar
Nesrin Bozbek · 
Bu ne demek oluyor. Benim memleketimde ışıd nasıl kadın pazarlar. Böyle pislik bir olayı bizim medya neden görmezden gelir. Yetkililer nerede . Görevlerini yapmayanlar neden o koltuklarda oturur. Aldığınız görev maaşlarınız haram zehir zıkkım olsun. Birde ATATÜRK karma eğitimi getirdi kızlarınızın bacılarınızın üstünden geçildi diye saldırırsınız . Bizde karma eğitim gördük alnımızın akıyla tertemiz çıktık. Zannettiğiniz pislikler aklımızın ucundan geçmedi. Sizin kalbiniz fesat okunca herşeyin altında bir bo.....luk arıyorsunuz Bunlar size yakışır. Allahın lanetlediği kullarısınız.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. AKP'Lİ BELEDİYE ÇILDIRDI... TÜRK BAYRAĞINI İNDİRDİ!.. Meral AKŞENER Hollanda ile olan duruma öyle bir cevap verdi ki... 13 Yaşındaki Sınıf Arkadaşının Tecavüzüne Uğrayan 11 Yaşındaki Kız Hamile Kaldı 23 Nisan özel paylaşımı! Rica ediyorum bu videoyu izleyip,paylaşmayan kalmasın!
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/2/5/alman-kanali-gaziantep-de-isidin-kadinlari-pazarlama-goruntulerini-ortaya-cikardi/index.html#fb