Alparslan Türkeş'in eşi sosyal medyayı salladı...Bakın referandum ile ilgili neler söyledi...

5007 izlenme 14 Nisan 2017
Reklamlar

Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu Alparslan Türkeş'in kızı Çağrı Türkeş'in “hayır” kararını açıklamasından sonra eşi Seval Türkeş de “hayır” diyeceğini ifade etti. Seval Türkeş, “Merhum Alpaslan Türkeş yaşasa ‘hayır' derdi" dedi.

Alparslan Türkeş’in eşi Seval Türkeş bugün Halk TV’de katıldığı “Güne Başlarken” programında konuştu. Türkeş, 16 Nisan’da yapılacak referandum hakkında açıklamalarda bulundu. Seval Türkeş, “Merhum Alparslan Türkeş yaşasa ‘hayır' derdi, çünkü ömrünce zaten Türkiye bu noktaya gelmesin diye çırpındı… Türkeş başkanlığa karşıydı… Bu bir emperyal dayatma, parçalanma projesidir, bunun herkes farkında… Türkeş yaşasa MHP’den ihraç edilen arkadaşları da ihraç etmezdi. Türkeş yaşasaydı böyle bir tabloya MHP de, Türkeş de girmezdi. Bu yüzden ‘Hayır’ diyorum” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dün Bahçeli böyle destek verdi bugün Binali böyle açıkladı ! [Fatih Portakal] Bir Yerinemi Battı... Bu ülke bunlardan kurtulmadığı sürece HUZUR bulamaz Feto gider başkası gelir! Volkan Konak Din Adamlarına Fena Patladı ! PAYLAŞMAYAN KALMASIN !!!