AZRAİL'İN Geliş Anı NİĞDE'de ŞOK GÖRÜNTÜLER ! Allah ölümün hayırlısını versin !

45327 izlenme 11 Mart 2017
Reklamlar

Uyanınca su içmek tehlikeli

Mideyi en fazla yoran ve rahatsızlanmasına sebep olan beslenme yanlışlarıdır. Bunlardan birisi uykudan uyanınca su içmektir. Uykudan uyanıldığında susamış olunsa bile su içmek çok zararlıdır. Zira sinirlere zarar verir, titreme getirir ve böyle yapılırsa karında su birikmesi çok olur. Ünlü hekim ibn-i Sina da bir dersinde öğrencilerine gece uykudan kalkıp su içmenin vücuda çok zararlı olduğunu söylemiştir. Sebebi sorulduğunda da, insanların uykudayken vücut ısısında düşme olduğunu, su içince de akciğerlerine kan hücum edeceğini anlatır. Yemek üzerine de çok su içilmemelidir. Eğer sabredilemeyecek olunursa, birazcık soğuk su ağza alınıp yavaş yavaş emilip yutulmalıdır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

15 Temmuz Konusunda Sessiz Kalan Beyaz, Ortaya Çıktı Levent Kırca Anısına....1.Ölüm yıl dönümünde saygıyla Anıyoruz...Lütfen profillerinizde yer veriniz... Atatürk hakkında bilinmeyenleri Ata'nın şoförü anllattı...İlk kez duyacaksınız! BU SAHNE ADNAN OKTARI ÇOK KIZDIRACAK... :)
http://cdn00.vidyomani.com/c/3/5/9/azrail-in-gelis-ani-nigde-de-sok-goruntuler-allah-olumun-hayirlisini-versin-12/index.html#fb