Bu görüntüler akşam saatlerinde İstanbul Güngören'de çekildi... Kim mi yapıyor??? Faşist Hollanda'da ırkçı bir Nazi!!

10498 izlenme 15 Mart 2017
Reklamlar

Türkiye başkanlık anayasası olarak adlandırılan anayasa değişiklik referandumu öncesinde Hollanda krizinin etkilerini yaşarken skandal bir görüntü İstanbul'dan geldi.

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Twitter adresinden paylaştığı bir videodaki yaşananlar görenlerin tepkisini çekti.

Videoda İstanbul'daki bir üst geçitte AKP'nin 'Evet' pankartıyla yan yana yer alan CHP'nin 'Hayır' pankartı görülüyor. Bir kişi ise çevresinden yürüyüp geçenlere ve altından geçen onlarca araca aldırmadan CHP'nin 'Hayır' pankartının iplerini keserek köprüden kaldırıyor.

CHP Milletvekili Erdoğdu ise bu görüntüleri, "Bu görüntüler akşam saatlerinde İstanbul Güngören'de çekildi... Kim mi yapıyor??? Faşist Hollanda'da ırkçı bir Nazi!!!" ifadeleriyle paylaştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cüneyt Özdemir Canlı Yayında İsrailli Elçiyi Yerin Dibine Soktu ! Helal olsun..! Gariban Damat Adayı, Esmira'nın Önünde Diz Çöktü...Kendini böyle rezil etti... Okan Bayülgen Acun Ilıcalı'nın yaptığı işleri sevmiyorum İŞTE BÖYLE BOYUNDAN BÜYÜK LAF EDİNCE 90 DERECE DÖNERSİN...