Bu görüntüler akşam saatlerinde İstanbul Güngören'de çekildi... Kim mi yapıyor??? Faşist Hollanda'da ırkçı bir Nazi!!

10501 izlenme 15 Mart 2017
Reklamlar

Türkiye başkanlık anayasası olarak adlandırılan anayasa değişiklik referandumu öncesinde Hollanda krizinin etkilerini yaşarken skandal bir görüntü İstanbul'dan geldi.

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Twitter adresinden paylaştığı bir videodaki yaşananlar görenlerin tepkisini çekti.

Videoda İstanbul'daki bir üst geçitte AKP'nin 'Evet' pankartıyla yan yana yer alan CHP'nin 'Hayır' pankartı görülüyor. Bir kişi ise çevresinden yürüyüp geçenlere ve altından geçen onlarca araca aldırmadan CHP'nin 'Hayır' pankartının iplerini keserek köprüden kaldırıyor.

CHP Milletvekili Erdoğdu ise bu görüntüleri, "Bu görüntüler akşam saatlerinde İstanbul Güngören'de çekildi... Kim mi yapıyor??? Faşist Hollanda'da ırkçı bir Nazi!!!" ifadeleriyle paylaştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Askerden Olayları izlemeye çalışan vatandaşa Kan Donduran Açıklama! Eren Erdem'den Araba Yapamadık Diye Chp'ye Yüklenen "Yeliz" e TOKAT GİBİ CEVAP ! Dikkat! Bakın Afganistanda Rejim değişikliği sonunda neler oldu...(Özellikle kadınlar izlesin) AYKUT ERDOĞDU AÇIKLADI... AKIL FENA KARIŞTI!..