Bunu kimse beklemiyordu... O liderden Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu'na sert sözler! 
Türk değil, Adam olamaz, insan olamaz, Türk ise asla olamaz' 

Bahçeli’den Mısıroğlu’na sert sözler

MHP lideri Devlet Bahçeli kamuoyunda 'fesli' diye tanınan sözde tarihçi Kadir Mısıroğlu'na sert sözlerle yüklendi. MHP lideri "Atatürk'e sövmek bunların mesleğidir, son yıllarda bu zevatın sayısındaki artış da dikkat çekicidir.Bunlar her şey olsalar da adam olamazlar, insan olamazlar, Türk ise asla olamazlar. Cumhuriyet düşmanlarının maskesi düşmüştür" dedi.

Bir konuşmasında, “Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi. Ne hilafet yıkılırdı. Ne şeriat yıkılırdı. Ne medreseler lağvedilirdi. Ne hocalar asılırdı. Hiç biri olmazdı” diyen Kadir Mısıroğlu’na bir tepki de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den geldi.
Bahçeli isim vermeden eleştirdiği Mısıroğlu için “Milli mücadeleyi kötülemek için fırsatta konuşanların, hatta ‘keşke Yunan galip gelseydi' diyenlerin varlığı utanç vericidir. Bunlara bir delinin hezeyanı mı diyelim? Diyemeyiz kanımız çekilir. Atatürk’e sövmek bunların mesleğidir, son yıllarda bu zevatın sayısındaki artış da dikkat çekicidir. Bunlar her şey olsalar da adam olamazlar, insan olamazlar, Türk ise asla olamazlar. Cumhuriyet düşmanlarının maskesi düşmüştür.” diye seslendi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir