Denizli'de ŞOK görüntüler...

6746 izlenme 23 Mart 2017
Reklamlar
                                     

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Denizli’de yapılacak toplu açılış törenine katılacak ve referandumda "Evet" mesajı verecek. Erdoğan’ın kente gelişi için hazırlıklar sürüyor. 

Denizli’deki dikkat çeken hazırlıklardan biri ise Denizli Atatürk Stadyumu’nun tabelasının sökülmesi! Odatv’nin yerel kaynaklardan edindiği bilgiye göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın helikopterle stada inme ihtimali bulunuyor. Eğer Erdoğan stadyuma helikopterle inerse, Cumhurbaşkanlığı’na ait otobüsle stadyumdan çıkacak. Yetkililer ise Erdoğan’ın otobüsünün sığmama ihtimali ‘gerekçesiyle’ Atatürk Stadyumu tabelasını kaldırdı. Tabela dün gece sökülerek götürüldü. 

Tabelanın kaldırılmasına vatandaşlar tepki gösterdi. Vatandaşlar, tabelanın stadyumun hemen dışında olduğunu hatırlatarak, otobüs sığmasa dahi birkaç adımlık yürüyüşle otobüse ulaşılabileceğini, bunun için Atatürk Stadyumu tabelasının sökülmesinin yanlış olduğunu vurguladı.

İşte Odatv'nin ulaştığı tabelanın kaldırıldığı o anlar:

                                                                                                                                                                                                                    

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çeçen Kızı Düğünde Kendine Hayran Bıraktı Can Ataklı öyle bir Akp,Erdoğan ve cemaat analizi yaptı ki sosyal medya sallandı... DÜNYANIN EN DİSİPLİNLİ ASKERLERİ İZLEYİNCE İNANAMAYACAKSINIZ!!... İçerde 10.bölüm Celal baba neden ölmedi ? İŞTE detayları...