Rasim Ozan Kütahyalı'ya Ahmet Çakar "Dangalak" Dedi, Ertem Şener Sahip Çıktı

Rasim Ozan Kütahyalı'nın kovulduğunu canlı yayında açıklayan Derin Futbol yorumcularından ilginç sözler geldi. Çakar, Kütahyalı için "dangalak" derken, Ertem Şener, Kütahyalı'yı eleştirenleri tehdit etti. 

Beyaz Tv'de yayınlanan Derin Futbol programında bu akşam daimi yorumculardan Rasim Ozan Kütahyalı yer almadı. Pazar gecesi yayınlanan programda Boşnaklar için ırkçı ve iğrenç ifadeler kullanan Kütahyalı, gelen tepkiler üzerine bugünkü programa getirilmedi.
"KANAL GEREKEN YAPTIRIMI YAPMIŞTIR"

Kütahyalı'nın akıbeti ise, yüzden fazla Boşnak vatandaşın, Beyaz Tv önünde protesto gösterisi düzenlemesiyle ortaya çıktı. Kanal yönetimi, kalabalığa "Rasim Ozan Kütahyalı'nın kanalımızla ilgisi kalmamıştır" diyerek tepkileri dindirdi.
Aynı anda, Derin Futbol programında da, Kütahyalı'nın işine son verildiği canlı yayında izleyicilere aktarıldı.
Kovulma haberini veren yorumcu Sinan Engin "Arkadaşlar yapacak bir şey yok. Özrümüzü diledik. Arkadaşımızın adına da özür diledik. Arkadaşımızla ilgili de Kanal gereken kararını verip yaptırımını yapmıştır. Rasim'in de çok üzgün olduğunu da anlattık" dedi.
AHMET ÇAKAR: ZEVZEKLİK VE DANGALAKLIK YAPTIN

Yorumcu Ahmet Çakar ise programda en sert eleştirileri dile getirerek, Kütahyalı'nın sarf ettiği sözler nedeniyle zevzeklik ve dangalaklık yaptığını söyledi. Çakar "Senin yaptığın zevzeklikti. Şimdi haklı olarak senin için yanıyor. İçin yanmakta da haklı. Sen de zevzeklik yaptın, dangalaklık yaptın. Biz sana burada daldık. Hakkını helal edersin etmezsin, o senin bileceğin iş. Benim artık dayanacak gücüm kalmadı" dedi.

ERTEM ŞENER'DEN SKANDAL SÖZLER: KÜTAHYALI SİZE BUNU ÖDETİR

Programda Kütahyalı'yı savunan sunucu Ertem Şener ise skandal ifadeler kullandı. Kütahyalı'yı eleştirenleri "şer güçler" olarak göstermeye çalışan Şener, Kütahyalı adına tehditkar ifadeler kullanarak "Bugün sabah saatlerinden itibaren bazı şer güçler, Rasim Ozan Kütahyalı'ya bilinçli bir operasyon da yaptılar. Rasim'in, tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü de vardır. Bir daha söylüyorum, Rasim'in, tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü vardır. Yolu açık olsun" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir