Emin Çölaşan Yazdı! İzdivaç Programlarındaki Skandalın Perde Arkası

705 izlenme18 Eylül 2016
Reklamlar

Emin Çölaşan Yazdı! İzdivaç Programlarındaki Skandalın Perde Arkası

Skandalların eksik olmadığı izdivaç programındaki skandallarla ilgili bir yazı kaleme alan Emin Çölaşan, çarpıcı detaylara yer verdi.

Geçtiğimiz yıl izdivaç programlarıyla ilgili bir yazı kaleme alan ve sunucuların günlük 60 bin lira ile 100 bin lira arasında para aldığını öne süren Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan, şimdi de bu programlarda dönen çirkin oyunla ilgili çarpıcı detaylara yer verdi.

Programdaki her şeyin bir oyundan ibaret olduğunu savunan Çölaşan, "Herkes kendi rolünü oynamaya çalışıyor. Evlendirme programlarına katılan ve yıllardan beri aynı tiplerden oluşan kadrolar genelde genç. Yaşlılar zaten arka planda kalıyor çünkü onlara rol yaptırmak daha zor" ifadelerine yer verdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERMAN TOROĞLU KONUŞTU SOSYAL MEDYA SALLANDI...HELAL OLSUN HOCAM HELAL DUYGULARIMIZA TERCÜMAN OLDUN! Alman televizyonu RTL pertte mi bilmiyorum ama bu ve bunun gibiler yüzünden ülke çığrından çıktı... Levent Üzümcü: Arabası olmayıp da yol yapıldığına sevinen insanlar var Pratik faydalı bir makale.. mandalina kabuklarının faydaları