Eski Sevgilisi Genç Kadını Hapla Uyutup 3 Gün Tecavüz Ettikten Sonra Şantaj Yaptı

İzmir'de ayrıldığı sevgilisini hapla uyutup 3 gün zorla tutuğu evde tecavüz eden, çektiği çıplak fotoğraflarıyla da şantaj yapan sapık hakkında 17 yıla kadar hapis cezası istendi. 

İzmir'in Çeşme ilçesinde, kısa süreli birliktelikten sonra ayrılmaya karar veren Y.Ç.'yi (24) 'son kez konuşmak' için çağırıp, hapla uyutarak tecavüz ettiği, çıplak fotoğraflarını çekip, şantaj yaparak para aldığı öne sürülen S.O. (30) hakkında "Tecavüz, özel hayatın gizliliğini ihlal ve şantaj' suçlarından dava açıldı, 17 yıla kadar hapis ve 5 bin güne kadar para cezası istendi.
3 GÜN BOYUNCA TECAVÜZ ETTİ

Çeşme'de işyeri bulunan S.O., bir süre arkadaşlık etmek içini yakınlık kurmaya çalıştığı Y.Ç. ile sevgili oldu. Ancak, kısa süren beraberlik ardından genç kadın, ilişkiyi bitirmek istedi. Tüm ısrarlarına rağmen Y.Ç.'nin ilişkilerini sürdürmeyi kabul etmemesi üzerine S.O., genç kadını son kez konuşmak üzere buluşmaya ikna etti.
S.O., Y.Ç.'nin içeceğine uyuşturucu hap koyup, Alsancak semtinde kiraladığı eve götürdü. Burada 3 gün boyunca zorla tuttuğu öne sürülen eski sevgilisine tecavüz ettiği idia edilen S.O., bununla da kalmayıp çıplak fotoğraflarını çekti.
ÇIPLAK FOTOĞRAFLARLA TEHDİT ETTİ

Üç gün sonunda S.O.'nun serbest bıraktığı ve yaşadıklarının psikolojik yıkımından kurtulmaya çalışan Y.Ç., cep telefonuna WhatsApp'tan gelen mesajlarla şoke oldu. S.O., çektiği çıplak fotoğrafları genç kadına gönderip, bunları internette yayımlamakla tehdit edip, toplam 17 bin TL para istedi.

İlk başta eski sevgilisinin istediği parayı veren Y.Ç., S.O.'nun fotoğrafları başka arkadaşlarına da gönderip, başına bir şey gelmesi halinde bunları yayımlamalarını istemesi üzerine, hukuki mücadele başlatma kararı aldı. Avukatı Ayşe Esra Ünlü Polat'la konuşup yaşadıklarını anlatan genç kadın, eldeki delillerle savcılığa suç duyurusunda bulundu. Genç kadının en büyük kanıtı ise eski sevgilisinin kendisine gönderdiği çıplak fotoğraflar ile tehdit mesajları oldu.


Bunlar da İlginizi Çekebilir