FLAŞ!.. AKP ÖYLE BİR PANKART ASTI Kİ... TÜRKİYE SALLANIYOR...

19674 izlenme 28 Şubat 2017
Reklamlar
CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Balıkesir'in meydanında 'Göklerden gelen bir karar vardır' diye kocaman bir afiş asılıyor AKP teşkilatı bunu seyrediyor. Gerçekten şaşkınım. Bu nasıl bir yalandır, nasıl bir din sömürüsüdür?" dedi. 

Balikesir'e gelen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, il başkanlığında basın toplantısı düzenleyerek anayasa değişikliği ve referandumla ilgili değerlendirme yaptı. 

Balıkesir'de Alihikmetpaşa Meydanı'nda gördüğü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir fotoğrafının da yer aldığı 'Ne yapsalar boş. Göklerden gelen bir karar vardır' yazılı pankarta tepki gösteren İnce, "Bunlar kafayı kırmışlar yahu, gerçekten kırmışlar. Böyle bir din yok arkadaşlar. Elhamdülillah hepimiz Müslümanız. Göster bakayım kararı, nasıl bir karar bu? Yani Allah'tan karar varmış, öyle söylüyor. Yalana bak. Göklerden gelen bir karar varmış; mail mi geldi, Facebook'tan mı, Twitter'den mi, nereden geldi ? Siz kendinizi peygamber mi sanıyorsunuz? 

Geçenlerde Trabzon'da gördüm. Tayyip Erdoğan'ın resminin altına yazmışlar; 'Üzülme Allah seninle' 
Böyle bir şey olabilir mi? Niye onunla; benimle olamaz mı Allah, sizinle olamaz mı? Peygamber mi bu, kim bu? Bu tür anlayışlar bizim kutsal dinimize çok büyük zarar verir. Buna önce AKP teşkilatının karşı çıkması lazım. Yani Balıkesir'in meydanında 'Göklerden gelen bir karar vardır' diye kocaman bir afiş asılıyor AKP teşkilatı bunu seyrediyor. Gerçekten şaşkınım. Bu nasıl bir yalandır, nasıl bir din sömürüsüdür?" dedi.

Kaynak: DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

METİN AKPINARDAN EZBER BOZAN ATATÜRK AÇIKLAMALARI... Vatan haini ilan ettikleri SILA referandum için böyle mesaj verdi...Helal olsun... Volkan Konak'tan tokat gibi sözler .. (AKPliler iyi dinlesin) 3 sene öncesinden bugünleri görmüş.... GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ DÜNYA ŞOK OLDU