Hahahah Dün akşam HOLLANDA da yaşanan Trajikomik olay... Dikkatle konuşan kişiyi dinleyin!

7912 izlenme 12 Mart 2017
Reklamlar

Türk yönelik yasak ve sınır dışı uygulamaları sonrası Hollanda Rotterdam'daki Türk konsolosluğu önünde protesto gösterisi düzenleyen Türklere Hollanda polisi köpeklerle dün gece müdahale etti.

Köpeğin ısırması sonucu bir Türk olaylarda yaralanırken, Hollandalı çevik kuvvet polisinin müdahalesi sırasında çekilmiş bir video sosyal medyanın gündemine oturdu.

Videoda iki Türk'ün sözleri dikkat çekerken bir protestocu, polise, "Hadi gel vur gel vur" diye sesleniyor. Diğeri ise "Oğlum sus içeri atarlar" diye yanındakini uyarırken, yanındakinden  trajikomik bir yanıt alarak, "Ne atması oğlu Türkiye mi burası" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Dombra 11 Eylül İkiz Kule Saldırısı Meğerse Hepsi Yalanmış ! Mutlaka İzleyin.. İşte Perde Arkası... Metin FEYZİOĞLU Anayasa ile ilgili gerçekleri açıkladı...Mutlaka izleyin... Güne damgasını vuracak video! Binlerce profesörün anlatamadığını tek solukta anlattı...Mutlaka izleyin ve paylaşın...!
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/1/1/hahahah-dun-aksam-hollanda-da-yasanan-trajikomik-olay-dikkatle-konusan-kisiyi-dinleyin/index.html#fb