Hahahah Dün akşam HOLLANDA da yaşanan Trajikomik olay... Dikkatle konuşan kişiyi dinleyin!

7915 izlenme 12 Mart 2017
Reklamlar

Türk yönelik yasak ve sınır dışı uygulamaları sonrası Hollanda Rotterdam'daki Türk konsolosluğu önünde protesto gösterisi düzenleyen Türklere Hollanda polisi köpeklerle dün gece müdahale etti.

Köpeğin ısırması sonucu bir Türk olaylarda yaralanırken, Hollandalı çevik kuvvet polisinin müdahalesi sırasında çekilmiş bir video sosyal medyanın gündemine oturdu.

Videoda iki Türk'ün sözleri dikkat çekerken bir protestocu, polise, "Hadi gel vur gel vur" diye sesleniyor. Diğeri ise "Oğlum sus içeri atarlar" diye yanındakini uyarırken, yanındakinden  trajikomik bir yanıt alarak, "Ne atması oğlu Türkiye mi burası" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

NEJAT İŞLERİN SESLENDİRDİĞİ VİDEO İZLENME REKORU KIRIYOR (Türkiye'yi terk etmeyi düşünenler bu videoyu izlesin) paylaşalım.. Bakın Suriyeli ne diyor! Siz UYUMAYA devam edin.... Kesinlikle izlenmeli ! Türkan Saylan FETÖ'yü Bakın 17 yıl önce nasıl anlatmıştı ! İLBER ORTAYLIDAN KÜRT GENCİNE TARİHİ AYAR..MUTLAKA İZLEYİN...
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/1/1/hahahah-dun-aksam-hollanda-da-yasanan-trajikomik-olay-dikkatle-konusan-kisiyi-dinleyin/index.html#fb