Güncel Devamını oku!

İYİ Parti Genel Sekteri ve Sözcüsü Aytun Çıray, partisinin çılgın projesini açıkladı. İşte ayrıntılar;

İYİ Parti Genel Sekteri Aytun Çıray, partisinin çalışmalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

İyi Parti Sözcüsü Çıray, "AK Parti'yi yönetenler, 21. yüzyılda yerli araba yapmak gibi 20. yüzyılın teknolojisinin peşinde koşarken İYİ Partinin vizyonunda uçan taksiler var" dedi.

Teşkilatlanmalarında 50 ile ulaştıklarını, gelecek ayın ortasına kadar ilçelerin en az üçte birinde örgütlü olacaklarını ifade eden Çıray, böylece İYİ Partinin seçime katılma hakkını kazanacağını belirtti. Çıray, ocak sonunda tüm Türkiye'de örgütlenmiş olacaklarını bildirdi.


Çıray, en çok hoşlarına giden şeyin, gençler ve kadınların öncülük ettiği bir parti haline dönüşmeleri olduğunu dile getirdi.Yeni bir parti olduklarını, Türkiye'nin önüne yeni bir vizyon koyduklarını, bunun da büyük bir vizyon olacağını dile getiren Çıray, "AK Parti'yi yönetenler 21. yüzyılda yerli araba yapmak gibi 20. yüzyılın teknolojisinin peşinde koşarlarken İYİ Partinin vizyonunda uçan taksiler var. İktidar partisi ve İYİ Parti arasında en az yüz yıllık bir çağ farkı var. Bu partinin öncü insanları gençler ve kadınlar" dedi. Kaynak: İyİ Parti'den çılgın proje

Bunlar da İlginizi Çekebilir