Ne gece dışarı çıkmıştı, ne mini etek giymişti ne de makyaj yapmıştı. 

Zaten daha 8 yaşındaydı. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8… Bu kadar kısa zamanda ne öğrenebilirdi ki hayattan?  Daha bebeklerini bile odasından kaldırmamış, okul önlüğünü yeni giymişti. 
      
Ne göğüsleri büyümüştü ne de kalçaları… Tek suçu kız olmaktı, bir de bu toplumda yaşamak! Amcasına güvendi, elini tuttu mısır toplamaya gitti. Sapık onun sadece taytını değil, çocukluğunu, hayallerini, yaşama sevincini de çıkarttı o gün.

Bir günde büyüdü küçük kız.

Sadece cinselliği değil, “neden sen?” sorusuyla acımasızlığı, “Tayt giydiğim için mi amcam dokundu” sorgusuyla tahriği öğrendi, daha doğrusu öğrettik!

Lafı fazla uzatmadan isimleri, şehirleri ben de saklı kalmak üzere buyurun annesinden dinleyin yaşananları…

Kızınızın tacize uğradığını nasıl öğrendiniz?

Bir gün yemek masasındaydık. Televizyonda da hatırlarsanız 4 yaşında komşusunun tecavüzüne uğradıktan sonra öldürülen Irmak’ın haberi vardı. O kadar üzüldüm ve kızdım ki lanet okudum. Madem tecavüz ettin bari öldürmesiydin dedim. 8 yaşındaki kızım aniden masadan kalkıp gitti. Yanına gittim rengi değişmişti.


O an anladınız mı onun da buna benzer bir şey yaşadığını?

Hayır, sadece etkilendiğini düşündüm. Hatta kendime kızdım; çocukların yanında böyle haberler izlenir mi diye. Yanına gidip hayatta böyle kötü insanların da olduğunu, her zaman dikkatli olmak gerektiğini söyledim.


O ne yaptı?

Birden çığlık atarak bağırmaya başladı. Ben de eşim de ne olduğunu anlamadık. Ağlayarak “Benim de başıma böyle bir şey geldi” dedi. Yaşadığım şoku kelimelerle anlatamam. Çünkü bu konuda o kadar hassasım ki çevremdeki insanlar bana çok baskıcı olduğumu söyler ama elim hep çocuklarımın üzerindedir. Biz olmadan bir yere göndermem. Sürekli onlara mahrem yerlerini bir yaşa kadar ben büyüdükten sonra ben dahil kimsenin dokunma-görme hakkı yok derdim. Korkarak kim dedim ve o birkaç saniyede aklımdan herkesi geçirdim. Kim olabilirdi kızıma bu kötülüğü yapan kim?

AMCAM DEDİ…

Bunlar da İlginizi Çekebilir