NEJAT İŞLERİN SESLENDİRDİĞİ VİDEO İZLENME REKORU KIRIYOR (Türkiye'yi terk etmeyi düşünenler bu videoyu izlesin) paylaşalım..

187687 izlenme 21 Şubat 2017
Reklamlar

Türkiye'yi terk etmeyi düşünenler bu videoyu izlesin

Oyuncu Nejat İşler’in seslendirdiği videoda, yurtdışına gitmek isteyen çiftin neden vazgeçtiği anlatılıyor.

15 Temmuz darbe girişimi ve Türkiye'de iktidarın yarattığı kötü iklim sonrasında birçok vatandaş Türkiye’den ayrılmanın ve yurt dışında yaşamanın yollarını aramaya başladı.

meyhanedeyiz.biz isimli sitede Türkiye’den gitmek isteyen vatandaşların, neden Türkiye’de kalmaları gerektiğinin anlatıldığı bir video yayınladı. Oyuncu Nejat İşler’in seslendirdiği videoda, yurtdışına gitmek isteyen çiftin neden vazgeçtiği anlatılıyor.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil'den muhteşem ötesi bir yazı ''İLELEBET PAYİDAR'' Filli Boyadan mükemmel 8 Mart videosu...Dünya Kadınlar günü için hazırlanmış paylaşım rekorları kıran video. Yılmaz ÖZDİL öyle bir konuştu ki yer yerinden oynayacak! (YENİ) Müjdat Gezen: Bu yangınlar bizim içimizdeki Atatürk ateşini söndüremez
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/6/2/nejat-islerin-seslendirdigi-video-izlenme-rekoru-kiriyor-turkiye-yi-terk-etmeyi-dusunenler-bu-videoyu-izlesin-paylasalim/index.html#fb