Nihat Doğan'ı Zora Sokacak Video Silinmeden Paylaşın...

38903 izlenme 22 Şubat 2017
Reklamlar

Şarkıcılar Nihat Doğan ve İzzet Yıldızhan'ın 4 kadınla para karşılığında birlikte olmak için başladıkları gece karakolda bitmişti. O dönemde bu olay nedeniyle çok sert şekilde eleştirilen Nihat Doğan, yaşananları anlatmak için Fatih Altaylı'nın Habertürk'te sunduğu "Teke Tek" programına konuk olmuştu. AKP'yi destekleyen mesajlar veren Nihat Doğan, 29 Kasım 2011 tarihindeki programda Fethullah Gülen'in yıllar önce yaptığı bir sohbetteki konuşmasını birebir tekrar ederek kendisini savunmuştu.

Ancak Doğan'ın Fethullah Gülen'i taklit ettiği bir videosu daha ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni görüntülerde de, yine aynı tartışmayla ilgili magazin basınına açıklama yapan Nihat Doğan'ın, Fethullah Gülen'in yıllar önceki bir vaazından alıntılar yaptığı anlaşıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Günün Flaş haberi...Erdoğan'a yemek yediği mekanda şok eden #Hayır protestosu! İLBER ORTAYLIDAN KÜRT GENCİNE TARİHİ AYAR..MUTLAKA İZLEYİN... HER SİYASİ MUHARREM İNCE GİBİ TEPKİ GÖSTERSE BUNLARIN SESİ ÇIKMAZ! HELAL OLSUN MUHARREM İNCE.! 7den 70'e bu zamana kadar çekilen en güzel ''HAYIR'' videosu...Destek için paylaşalım!