Nihat Hatipoğlu YÖK üyesi olduktan sonra cevap veremediği bu video izlenme rekoru kırıyor :) :)

50916 izlenme 11 Mart 2017
Reklamlar
Bir öğrencinin Nihat Hatipoğlu'nun programına canlı bağlanıp sorduğu soru Nihat Hatipoğlu'nu da şaşırttı.

Soruya cevap vermek de sıkıntıya düştüğü görülen Hatipoğlu İnşallah biz uzaya gideriz, bizim astronotlar uzaya gider, orada güzel bir de Cuma Namazı kılar hep beraber, güzel vakti kılarlar, inşallah ileride bizimde olacak astronotlarımız gidecek ilerde, Orada normal su varsa suyu kullanma imkanları varsa tabi içerideki yer çekimi nasıl olacak vesair oradaki şartları çok iyi bilmiyorum şuanda o şartlara göre su kullanırsa su kullanacaklar su kullanamazsa teyemmüm yaparlar, 30 gram toprak götürürler. İnşallah bir gün uzayda Cuma'yı kılmak nasip olur diye cevap verdi.

Sosyal medyada oldukça fazla paylaşılan bu video için gelen eleştiriler ise keşke uzayda nasıl abdest alınacağı önceliği yerine uzaya nasıl çıkılacağı ile ilgili kafa yorulsaydı şeklinde oldu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gençlerden vapurda başkanlığa karşı mükemmel şarkı ŞOK!.. SARAY'daki TARİKAT'ın Görüntüleri Ortaya Çıktı!.. "Cumhuriyet elitinden kastınız mustafa kemal ise o selanikli bir yetimdir..." Dursun Çiçek'in yaptığı konuşmayı izleyelim izletelim.