Niran ÜNSAL "Ticari kayıp yaşadım" deyip bakın ne yapmış....

7725 izlenme28 Şubat 2017
Reklamlar

Niran Ünsal "ticari kayıp yaşadım" deyip başını tekrar açtı

Niran Ünsal’ın tekrar başını açma kararı sosyal medyada büyük tepki çekti.

Bir yıl önce tesettüre giren şarkıcı Niran Ünsal türbanını çıkardı.  Niran Ünsal türban takmaya başladıktan sonra alkol kullanılan mekanlarda sahne almak istemiş, ancak Ünsal’ın bu tutumu muhafazakar camiada da şaşkınlık yaratmıştı. Niran Ünsal’ın tekrar başını açma kararı sosyal medyada büyük tepki çekti.

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programına konuk olan Niran Ünsal, işlerinin yolunda gitmemesini gerekçe göstererek başını açtığını belirtti.

"TİCARİ KAYIP YAŞADIM, PERUK DA İŞE YARAMADI"

Ünsal, "Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu ben yılda 80 konser veriyordum" sözleriyle peruk takmanın da çare olmadığını belirterek tesettürü çıkardığını açıkladı.

Odatv.com


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmet Ali Erbil'den Haklı yerinde Akp eleştirisi...Seversiniz sevmezsiniz ama bu videoda çok haklı konuşuyor! Nasuh Mahruki'den AKP'ye OTURAKLI ÇIKIŞ... İşte O DİK DURUŞ!.. Uğur Dündar yazdı...“Bunlar Allah'tan korkan insanlar. Hiç olmazsa hırsızlık yapmazlar'' diyerek, oylarını Refah Partisi'ne ve Erdoğan'a vermişti. Emin Çölaşan yazdı...''YALNIZ ADAMLAR'' Mutlaka okuyun..