Oyuncu Barış Atay'dan KHK mağdurlarına destek videosu...

572 izlenme07 Mayıs 2017
Reklamlar
60 gündür açlık grevindeler... Oyuncu Barış Atay'dan destek videosu
KHK ile işten çıkarılmalarından ardından Ankara Yüksel Caddesi'nde direnişe geçen ve 60 gündür açlık grevinde olan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'ya oyuncu Barış Atay destek videosu paylaştı.

60 gündür açlık grevinde olan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'ya oyuncu Barış Atay, "Arkadaşlar yanınızda olamadım, kusura bakmayın... Bedensel olarak orada olamasamda gerçekten bütün kalbimle direnişinizi yapmaya çalıştınız. Mücadelenizi selamlıyorum. Ve sonuna kadar yanınızda olduğumu bilin istiyorum. Herkes gibi açlığınızı paylaşıyorum. Açlığınız aslında hepimizin açlığı, 
bu süreçte yasadışı bir şekilde işlerinden edilen canlarından olan bütün insanların haklarını bir şekilde savunulacağını, güzel günler göreceğimizi, mücadelenin sonunda bizim kazanacağımızı biliyorum. Ve özellikle size bu mücadele için sizinle aynı dünyayı umut eden bir arkadaşınız olarak teşekkürü bir borç biliyorum . İyi ki varsınız... Kendinize dikkat edin." ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çekirdek paketinden öyle bir şey çıktı ki... Poyraz Karayel 70.Bölüm 'Beni Teselli Etmeyin Ayşegül' Çeçen Kızı Düğünde Kendine Hayran Bıraktı Kadın Spikerden Askerliğini Yapmayan Rasim Ozan'a Yüzyılın Ayarı !