SON DAKİKA! Canlı yayında çarpıcı iddia: Referandumda yüzde 53'ün çok üzerinde 'HAYIR' çıktı

3171 izlenme 20 Nisan 2017
Reklamlar
Canlı yayında çarpıcı iddia: Referandumda yüzde 53'ün çok üzerinde 'HAYIR' çıktı
KRT'de Haber Merkezi programında Çağlar Cilara'nın sorularını yanıtlayan Avrasya Kamuoyu Araştırmaları Merkezi Başkanı Kemal Özkiraz, "Problemimiz sandıktan ne çıktığı değil, sandığa ne girdiği. Sandığa giren çıkmadı zaten problem burada. Hayır oyları yüzde 53'ün çok üzerinde" dedi.

Yüzde yüz hile yapıldığından yüzde yüz emin olduğunu söyleyen Özkiraz, "Sandığa giren çıkmadı, problem burada" dedi.

İşte Özkiraz'ın ilginç açıklamaları:

"Şaibeli demek doğru düzgün yapılıp yapılmadığı belli olmadığı anlamındadır. Bu seçim şaibeli değil, bu seçim yüzde yüz hileli bir seçimdir, yüzde yüz eminim. Problemimiz sandıktan ne çıktığı değil, sandığa ne girdiği. Adalet Kalkınma Partisi sandıktan çıkanı değil, sandığa giren millet iradesini yok sayıyorlar. Sandığa giren çıkmadı zaten problem burada. Sandığa giren belli, sandığa net olarak hayır girdi. Bizim tahminimiz yüzde 53 hayırdı. Yüzde 53'ün çok üzerinde hayır çıktı. Ak Parti'nin oyları yüzde 40. Ak Parti güçlü olduğu her yerde oy kaybetti."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Müjdat Gezen saldırganından şok açıklamalar! Ali Türkşen Canlı Yayında Tek Cümleyle Erdoğan'ı Silkeledi... İşte O Anlar... BUYRUNNNNNNN!!!! YENİ ANAYASANIN ALTINDAN BAKIN KİM ÇIKTI!.. Atatürk'e dinsiz diyenlere gelsin...Erdoğan Atatürk'ün telgrafını okuyor İzleyin...