Metal yorgunluğu

“Terör örgütüyle masaya oturduğumuzu söyleyenler şerefsizdir” diyerek yuhalattı, “tabii görüşülüyor, görüşme talimatını veren benim” diyerek alkışlattı.

 Meclis kürsüsünde “benim milletimin dili tektir, o resmi dil Türkçedir” diyerek alkışlattı, “ben ne tek dil dedim, ne tek din dedim, böyle bir ifadem yok, bunlar yalan makinesi” diyerek yuhalattı.
 


“NATO'nun Libya'da ne işi var” diyerek yuhalattı, “NATO Libya'nın Libyalılara ait olduğunu tescil için oraya gitmelidir” diyerek alkışlattı.
*
“Biz genişletilmiş Ortadoğu projesinin eşbaşkanlarından biriyiz, Amerika'nın düşündüğü Büyük Ortadoğu Projesi içinde Diyarbakır yıldız olabilir” diyerek alkışlattı, “ellerine bir kağıt almışlar, Amerika'nın projesidir diyorlar, bunu ispat etmezlerse alçaktırlar, namussuzdurlar” diyerek yuhalattı.
*
“Kardeşim Esad'la iki dost olduk, iki kardeş olduk” diyerek alkışlattı, “katil Eset” diyerek yuhalattı.
*
“Parası olan parayı bastıracak askerlikten kurtulacak, parası olmayan askerlik yapacak, ben şahsen böyle bir sorumluluğun altına girmem, referandum yaparım, biz kimsesizlerin kimiyiz” diyerek alkışlattı, “bedelli askerlik benim için acil bir konu, 30 bin lirayı veren askerliğini yapmış sayılacak” diyerek gene alkışlattı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir